Засіб №1 для ефективної дезінфекції в сільському господарстві

Серед безлічі заходів, які спрямовані на попередження хвороб сільськогосподарських тварин, особливе місце займає дезінфекція приміщень. Саме ефективна дезінфекція дозволяє знищити мікроорганізми, знизити рівень патогенної мікрофлори, яка може значно знизити продуктивність тварин. Дезінфекція приміщень для утримання тварин, а також транспорту для їх перевезення має величезне значення. Впоратися з проблемою можуть лише ефективні перевірені засоби. У цій статті ми розповімо про один з них. А саме - про сухий дезінфектант Дезосан Вігор.

Засіб для сухої дезінфекції Дезосан Вігор (Dezosan Wigor) дозволяє швидко подолати проблеми, пов'язані з дезінфекцією приміщень. Препарат має широкий спектр дії і є прекрасним засобом у профілактиці та боротьбі з бактеріями, грибами і вірусами, зокрема пташиного грипу і чуми. Dezosan Wigor забезпечує високу ефективність і довгострокову дезінфекцію різних тваринницьких приміщень.

Як діє Дезосан Вігор?

• знижує ріст патогенних бактерій, вірусів і грибів;
• знижує розвиток кокцид, покращує мікроклімат тваринницьких приміщень;
• знижує концентрацію аміаку;
• осушує дезінфіковано поверхню;
• зменшує розмноження личинок мух;
• може застосовуватися в присутності тварин.

Препарат дуже простий у використанні. Потрібно лише розпорошити на поверхню, яка підлягає дезінфекції. Доза становить 50-100 г / м2. Необхідно здійснювати дезінфекцію кожні 7 днів. У випадку першого використання необхідно застосовувати препарат щодня протягом 3-х днів, далі - один раз на 7 днів.

Сухий дезинфектант можна використовувати для дезінфекції господарських приміщень, де містяться різні види тварин. Щоб досягти найкращого результату, потрібно провести дезінфекцію загонів, кліток та інших місць, де знаходяться тварини. Особливо важлива дезінфекція комунікаційних доріг, оскільки вона створює бар'єр для патогенних мікроорганізмів, які можуть бути занесені ззовні.

Купити сухий дезинфектант ви можете, звернувшись в компанію "Кормагро-Т". Ми є офіційними дилерами польської компанії JHF - заводу з виробництва кормових добавок і дезінфектантів в Польщі. Постачаємо якісний сухий дезинфектант за доступною ціною. Можлива доставка по всій Україні.