Годування свиней: огляд найкращих добавок

Головний аспект у створенні сприятливих умов для утримання свиней - це забезпечення правильного раціону, а саме вибір ефективних кормових добавок і преміксів. Неповноцінний раціон, нестача певних вітамінів, мінеральних речовин і протеїнів приведе до зниження приросту та вашим збитків. Для тих, хто хоче цих проблем уникнути, ми зібрали список дуже ефективних кормових добавок широкого спектру дії.

Кормовий підкислювач Baracid (Барацид)

Кормовий підкислювач Baracid (Барацид) використовується в раціоні поросят, свиноматок і кнурів. Він забезпечує зниження рівня рН шлунково-кишкового тракту, що сприяє стабілізації корисної мікрофлори. Засіб запобігає виникненню хвороб, які супроводжуються діареєю. Підкислення шлункового-кишкового тракту активує виділення пепсину (шлункового ферменту для поліпшення засвоєння до 98% білків). Відбувається поліпшення смаку корму, що сприяє його більш ефективного використання. Також препарат зв'язує наявні в кормах мікотоксини, важкі метали і аміак шлунково-кишкового тракту.

Премікс для поросят Aliosept (Алиосепт)

Мінерально-трав'яна добавка для поросят в період відлучення від свиноматки Aliosept (Алиосепт) має унікальний склад. В складі є такі компоненти, як кислоти, часник, окис цинку, натуральні силікати алюмінію.

Aliosept (Алиосепт) протидіє проносам, поліпшує апетит і оптіимізує споживання корму, зв'язує мікротоксини, які містяться в кормах, підсилює імунітет і покращує стан тварин. Аліоспет містить цинк, який виконує багато важливих функцій в життєвому процесі тварин, а також часник, які має антисептичну і бактеріостатичну дію.

Кормовий пробіотик Lactisan (Лактісан комплекс)

Кормовий пробіотик Lactisan (Лактісан) покращує рівень здоров'я травної системи і підвищує продуктивність годування. Препарат із спеціальним складом бактерій дозволяє отримати відповідну мікрофлору, прискорити одужання після прийому антибіотиків. Засіб зменшує частоту діареї та значно збільшує приріст.

Неможливо не відзначити ефективний вплив Лактісана на добовий приріст ваги поросят протягом перших 14 днів після відлучення. Він становить цілих 23%. Високий приріст збережуться протягом усього періоду відгодівлі. При цьому зменшується час відгодівлі та значно підвищується рентабельність виробництва.

Мінерально-рослинний препарат LochMilk

Препарат сприяє збільшенню продуктивності свиноматок, вирівнюванню посліду, збільшення ваги поросят при відлученні, підвищенню опірності свиноматок і поросят інфекціям. Має унікальний склад: трави, які стимулюють синтез і секрецію молока, підтримують функцію печінки, пробіотики, які стабілізують склад бактеріальної флори в травному тракті свиноматок і запобігають поширенню в травному тракті свиноматок бактерій кишкової палички. Вітаміни та мінерали підвищують опірність організму до різних інфекцій.

Суміш Prostrong D (Простронг Д)

Суміш для відлучених поросят Prostrong D (Простронг Д) забезпечує енергетичне зміцнення відлучених поросят. Такого ефекту дозволяє досягти глюкоза, яка знаходиться в складі. Також підвищенню імунітету відлучених поросят сприяють бета-глюкан, палички молочної кислоти, вітамін D3 і вітамін С.

Купити препарати для годування свиней і поросят ви можете вже зараз на нашому сайті. Компанія "Кормагро-Т" є офіційним дилером європейського виробника кормових добавок, дезінфектантів та пробіотичних препаратів JHJ Sp. z o.o. (Польща). Ми намагаємося повністю задовольнити очікування наших клієнтів і відповідати вимогам європейських стандартів.