Запитання : Який використовувати сухий дезінфектант?

Використання сухого дезінфектанту залежить від виду тварин, чию санітарну безпеку належить забезпечити.

Сухий дезінфектант широко застосовується для забезпечення санітарної безпеки свиней у всіх вікових групах. DEZOSAN WIGOR здійснює ефективну дію проти патогенних мікроорганізмів, які викликають діарею, артрит, шкірні захворювання, кокцидіоз, вірусні інфекції, зменшує популяцію мух. Також цей препарат значно знижує вміст вологи, зменшує концентрацію аміаку, поліпшує мікроклімат.

У приміщеннях, де міститься ВРХ, також використовується DEZOSAN WIGOR. У стійлах для корів потрібно звернути особливу увагу на підстилку для вимені, осушення та дезінфекції копит, а також дезінфекцію навколо гнойових каналів та інших важливих місць в корівнику. Препарат дозволяє позбутись мікробів, які викликають збільшення кількості соматичних клітин, мастопатії, діареї, шкірних проблем, захворювань кінцівок, запалення суглобів і копит.

У курниках засіб варто розсипати на підстилку або гніздах і у вологі місця. Велика увага приділяється місцям навколо поїлок. Перед введенням нового стада, варто здійснити дезінфекцію всієї підстилки.

Сухий дезінфектант використовується в стайнях, входах в бокси і боксах. Засіб дуже ефективний проти мікробів, які викликають нагноєння копит, захворювання дихальних шляхів. Він покращує мікроклімат в стайні і значно знижує кількість личинок мух.

Для забезпечення санітарної безпеки овець DEZOSAN WIGOR використовується безпосередньо до підстилки. Він ефективно знищує мікроорганізми, які викликають виникнення діареї, захворювання суглобів і копит.

У клітках з хутровими тваринами засіб наноситься на всю поверхню клітини і безпосередньо в гнізді. Варто приділити особливу увагу місцям скупчення відходів.

Використання препарату DEZOSAN WIGOR ефективне у відгодівельних приміщеннях для кроликів, голубів, страусів і багатьох інших видів тварин. Регулярне використовувати сухого дезінфектанту дозволяє значно поліпшити умови життя тварин.

Купити сухий дезінфектант можна вже зараз на сайті компанії "Кормагро-Т", яка є офіційним дилером європейського виробника кормових добавок, дезінфектантів та пробіотичних препаратів JHJ Sp. z o.o. (Польща).

 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

Інноваційні кормові добавки для збільшення приросту: вже у продажу!
26 квітня 2016 в 12:34

Компанія "Кормагро-Т" представила інноваційні кормові добавки для збільшення приросту. Це препарати, які дозволяють досягти чудових результатів: поліпшення роботи травної системи, підвищення фертильності і зміцнення імунно…

 
 

Контакти

Кормові добавки для тварин, ветеринарні препарати, дезінфекція ферм
(основний офіс)

79008, Україна, Львівська, Львів, вул. Чехова, будинок 3, офіс 1
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create