Prostrong D (Простронг Д) 20 кг

Товар знаходиться в архіві!
Prostrong D (Простронг Д) 20 кг
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M3963539
 
 

Опис Prostrong D (Простронг Д) 20 кг

Суміш для відлучених поросят

Основним завданням препарату є енергетичне зміцнення відлучених поросят. Цей ефект дозволяє досягнути глюкоза, яка міститься в засобі. Неспецифічне посилення імунної системи відлучення поросят дають бета-глюкани, які входять до складу препарату, палички молочноїй кислоти, вітамін D3 і вітамін С.

PROSTRONG D – це енергетична кормова суміш, добавка, призначена для перорального застосування для відлучених поросят (не використовувати для молочних поросят), особливо для видужуючих – після захворювання діареєю, поросят із зниженою масою тіла (так звані мінус-варіанти), а також у приплодах, в яких середня маса тіла в день відлучення не перевищує 7 кг. Препарат повинен бути також використаний в тих місцях, де немає можливості оптимального додаткового обігріву поросят після їх відлучення.

Основним завданням препарату є енергетичне зміцнення відлучених поросят. Цього ефекту дозволяє досягти глюкоза, що міститься в засобі. Неспецифічне посилення імунної системи відлучених поросят дають бета-глюкан, палички молочної кислоти, вітамін D3 і вітамін С, що входять до складу препарату. Захист проти діареї – за рахунок зниження кислотності (рН) вмісту шлунково-кишкового тракту, стабілізації складу бактеріальної флори шлунково-кишкового тракту, запобігання розмноження бактерій товстої кишки і стабілізації захисної функції кишкового бар'єра, гарантують в основному включені в препарат палички молочної кислоти. Важливим компонентом суміші є вітамін D3. Він необхідний для поросят в період швидкого зростання в аспекті нормального розвитку всього тіла, особливо імунної системи. Додавання цього вітаміну в раціон поросят тим більше виправдано, що свині, вирощувані в закритій системі – без доступу прямих сонячних променів – не мають можливості його самостійного природного біосинтезу в шкірі.

Дозування

1 кг PROSTRONG D використовується для приготування 100 літрів енергетично – стимулюючої рідини. Добова потреба поросятка в енергетичній рідині складає 500 мл. Це означає, що 1 кг препарату задовільняє потреби близько 200 поросят на добу. 1 кг PROSTRONG D задовільняє добову потребу в енергії близько 12 поросят (1 приплід) протягом приблизно 20 днів після їх відлучення.

Упаковки:

мішки 20кг

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

Інноваційні кормові добавки для збільшення приросту: вже у продажу!
26 квітня 2016 в 12:34

Компанія "Кормагро-Т" представила інноваційні кормові добавки для збільшення приросту. Це препарати, які дозволяють досягти чудових результатів: поліпшення роботи травної системи, підвищення фертильності і зміцнення імунно…

 
 

Контакти

Кормові добавки для тварин, ветеринарні препарати, дезінфекція ферм
(основний офіс)

79008, Україна, Львівська, Львів, вул. Чехова, будинок 3, офіс 1
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create