Інноваційні кормові добавки для збільшення приросту: вже у продажу!

Інноваційні кормові добавки для збільшення приросту: вже у продажу!

Компанія "Кормагро-Т" представила інноваційні кормові добавки для збільшення приросту. Це препарати, які дозволяють досягти чудових результатів: поліпшення роботи травної системи, підвищення фертильності і зміцнення імунної системи тварин.

Підприємство є офіційним дилером польського заводу JHJ з виробництва кормових добавок і дезінфектантів. Використовуючи ці препарати, ви зможете досягти чудових результатів - покращення продуктивності тварин, прибутковості тваринницького підприємства.

Доступні до придбання такі препарати, як: сухий дезинфектант Дезосан Вігор (Dezosan Wigor), кормова добавка для поросят в період відлучення від свиноматки Аліосепт (Aliosept), підкислювач-адсорбер корму Барацід (Baracid) та інноваційний пробіотик Лактісан Комплекс (Lactisan Complex).

Хочете випробувати ефективність інноваційних кормових добавок для збільшення приросту? Продукція є в наявності на складі! При замовленні від 1 тонни продукції - доставка безкоштовна.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші новини підприємства

 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

Інноваційні кормові добавки для збільшення приросту: вже у продажу!
26 квітня 2016 в 12:34

Компанія "Кормагро-Т" представила інноваційні кормові добавки для збільшення приросту. Це препарати, які дозволяють досягти чудових результатів: поліпшення роботи травної системи, підвищення фертильності і зміцнення імунно…

 
 

Контакти

Кормові добавки для тварин, ветеринарні препарати, дезінфекція ферм
(основний офіс)

79008, Україна, Львівська, Львів, вул. Чехова, будинок 3, офіс 1
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create